اردواز شیروانی – ثامن درب اردواز شیروانی تولید 09121431055


ارواز شیروانی – فلز ارواز امروزه یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت درهای ورودی و درهای اتومبیل است.

اردواز شیروانی

اردواز چیست؟

اردواز نوعی گندله معدنی است که عمدتا برای درهای ورودی ساختمانها در صنعت ساختمان استفاده می شود. سر درب نام فارسی اردواز است. به دلیل وجود فیبر و سیمان ، آرد از مقاومت بالایی برخوردار است. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از مواد اولیه مطلوب در کلیه صنایع ، ورق های فلزات آهنی به عنوان ماده اولیه تولید هودهای درب (اردواز) استفاده می شود. تبدیل اردوگاه از سیمان به ورق های فلزی رنگی زیبا برای زیباسازی نمای ساختمان انجام می شود. لایه های آرد به اشکال مختلف ساخته می شوند. شیب اردواز بستگی به تعداد پله های اردواز دارد.

سقف

آنچه در این مقاله خواهید خواند

انواع آرد

انواع آرد

انواع مختلفی از آرد به عنوان روکش در ساختمان ها و آلاچیق ها وجود دارد.

سقف

آرد سیمان

کمپ های سیمانی اولین نوع کمپ هایی هستند که بدون رنگ تولید می شوند و رنگی مشابه رنگ سیمان دارند. این نوع چرخ های کمپینگ در شهرها کمتر استفاده می شود. این نوع آرد در ساختمان ها استفاده نمی شود زیرا قابل شستشو نیست.

اردوگاه های فلزی

ورق های فلزی چندین سال است که نمای ساختمان را پوشانده اند. انعطاف پذیری و تغییر رنگ کوره از مزایای استفاده از فلز به جای لایه های سیمان است. ورق های فلزی قوسی و مسطح در قسمتهای شیروانی ، محافظ ، هود و شستشو استفاده می شود. این ورق های فلزی در ضخامت ها و رنگ های مختلف در بازار موجود است.

سقف شیروانی بالای در

گروه تولیدی ثامن درب انواع اردواز (کاپوت درب) ساختمان را از سال 2015 مطابق با خواسته خریداران تولید می کند. انواع پوشش ها را با کادر متخصص و مجرب طراحی و تولید می کند ، مانند جلو پنجره ها و دیوارهای ساختمان (شستشو) ، سقف (اتاق زیر شیروانی) ویلاها و سقف غرفه ها.

آرد روی در

برای دریافت مشاوره رایگان و دیدن نمونه های جدید اردواز و درب ساختمانها می توانید با -56586755 -56586755-09123403540 _09124403540 تماس بگیرید.

درب سقف ارواز

اجرای سقف و درب

ایمنی و زیبایی دو عامل مهم در اجرای ساختمانها و درهای ساختمان است. استفاده از مواد اولیه مرغوب تأثیر بسزایی در عملکرد اردواز دارد. اردواز بخشی از ساختمان است که دائما در معرض آلودگی هوا قرار دارد. توجه داشته باشید که گرد و غبار هوا باعث کدورت و کدورت اردواز می شود ، بنابراین استفاده از مواد اولیه و رنگ کوره باعث می شود ساختار شما در برابر آلودگی مقاوم تر شود. ، برف و باران

بالای درب شیروانی ارواز

انتخاب رنگ پرنعمت یکی از نکات برجسته خریدار است. هنگام انتخاب رنگ اردوگاه قبل از اجرا دقت کنید تا رنگ اردوگاه با نما و شکل ساختمان شما مطابقت داشته باشد.

دام اروز

شاسی و عایق بندی اردوگاه نیز یک نقطه فوق العاده مهم در طول اردوگاه و شیروانی است. استفاده از پروفیل های مناسب با ضخامت 2.5 میلی متر ، همراه با استفاده از عایق مناسب ، می تواند دوام سازه شما را افزایش دهد.

اردواز شیروانی

داشتن شیب مناسب و سیستم کانال برای تخلیه آب باران یکی از مهمترین نکات هنگام اجرای اردوگاه و سقف های وسیع و شیب دار است. این امر زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که قصد دارید از این نوع سازه به عنوان سقف استفاده کنید. شکی نیست که تخلیه مناسب و اصولی آب باران می تواند آرامش خاطر را به ارمغان آورد. آیا شیروانی هایی را مشاهده کرده اید که آب باران را از بیرون جاری می کند. عمق صحیح کانال ها و قرارگیری خروجی های مناسب از عوامل م inثر در هدایت آب باران از سطح شیروانی است.

اردواز شیروانی

ویژگیهای فنی اردواز

اردواز می تواند فشاری بین 150 تا 200 گره در متر مربع را تحمل کند. اردوگاه های 30 در 60 سانتی متری در بسته های 10 تا 17 موجود است. اردوگاه در قالب ورق های ساده و هلالی شکل تولید شده و به صورت پله اجرا می شود. اردواز در ردیف های مختلف تولید می شود. اگر خریدار رنگ خاصی می خواهد ، می تواند رنگ مورد نظر خود را با شماره 09123403540 سفارش دهد. رنگ ورق های کمپ به شکل کوره الکترواستاتیک است.

مزایای جزوات اردوگاه

از آنجا که لایه کمپ تحت فشار تولید می شود ، دارای ویژگی های سنگ مانند است. اردواز بسیار سبک است و مقاومت بسیار بالایی دارد. در برخی موارد ، مانند زلزله یا هر گوته ، این واقعیت که سقف سبک است ، احتمال سقوط یک مزیت بسیار زیاد است. نصب سریع ، قیمت مناسب ، رنگ های مختلف ، استقلال از عایق ها ، زیباسازی نما از مزایای ورق های کمپ می باشد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.