دروازه باغ – دروازه ثامن


طراحی دروازه باغ به عنوان اولین قسمتی که هنگام ورود به باغ با آن مواجه می شویم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تأثیر درب باغ در زیباتر شدن باغ بیشتر از درب ساختمان است. تصاویری از دروازه باغ که در زیر مشاهده خواهید کرد از جمله لوکس ترین درب هایی است که برای انواع مختلف باغ طراحی شده است. به طور کلی از سه نوع مواد اولیه برای ساختن دروازه باغ یا ویلا استفاده می شود. فلز یا آهن ترکیبی از چوب ، چوب و فلز است

دروازه فلزی باغ

دروازه آهنی باغ

درب باغ ثامن

دروازه فلزی باغ

دروازه باغ فلزی بدون شک با دوام ترین دروازه باغ است. استفاده از فلز در ساخت درب همواره باعث افزایش مقاومت درب از نظر عوامل طبیعی مانند نور خورشید و باران و همچنین عوامل انسانی مانند تخریب و آسیب توسط سارقان و مزاحمان می شود. درهای فلزی باغ ، اگر توسط طراحان حرفه ای ساخته شوند ، می توانند توجه همه را به هر سلیقه ای جلب کنند. در گروه تولیدی ثامن درب ، انواع درهای باغ را از چوب و فلز می سازیم. این نوع درب باغ که به در باغ چوبی نیز معروف است دارای نمای کاملاً چوبی است اما از فلز ساخته شده است. در مجموعه فلز و ثامن می توانیم انواع درهای باغ را طراحی و تولید کنیم که توجه همگان را به خود جلب کند. شکی نیست که سلیقه افراد متفاوت است ، ما این توانایی را داریم که تمام طرح های درب باغ را با فلز طراحی و اجرا کنیم. ساخت درب فلزی از باغ می تواند ساده و ارزان و یا خاص و لوکس باشد. نکته ای که هنگام خرید گیت باغ باید به آن توجه داشته باشید ، هزینه ای است که برای خرید گیت باغ می پردازید ، این قیمت می تواند تاثیر قابل توجهی در قیمت باغ شما هنگام فروش باغ داشته باشد. در بین درهای باغ فلزی یک درب باغ ارزان نیز وجود دارد. 2 نوع دروازه باغ گران قیمت وجود دارد. درب باغ از پروفیل و ورق یا درب باغ از پروفیل ها و قطعات تمام شده یا طرح دار. یکی از مهمترین نکاتی که هنگام ساختن درب باغ باید بیشتر به آن توجه کرد ، مقاومت پوسیدگی درب و ایمنی درب است. با توجه به وجود آب در باغها ، کیفیت و استاندارد بودن رنگ و سایر مواد مصرفی بسیار مهم است.

دروازه چوبی باغ

دروازه چوبی باغ

دروازه چوبی باغ

دروازه چوبی باغ یکی از قدیمی ترین دروازه های باغ است. در گذشته استفاده از درهای باغ به دلیل ارزان بودن و در دسترس بودن چوب رایج بود. عیب بزرگ درهای چوبی باغ این است که امروزه تنها تعداد کمی از این نوع درها استفاده می کنند. پوسیدگی ، کمبود رنگ ، ایمنی پایین درب های چوبی و هزینه بالای چوب با کیفیت ، استفاده از چوب به عنوان درب پارک را به حداقل رسانده است. برای کسانی که قصد استفاده از درهای چوبی را دارند ، به شما پیشنهاد می کنیم از انواع درب باغ ، طرح چوب تیم تولیدی ثامن درب دیدن کنید. این درها دقیقاً مانند درهای چوبی ساخته شده اند ، تفاوت آنها در این است که به جای استفاده از تیرهای چوبی ، از قطعات فلزی با همان شکل و اندازه استفاده می شود. رنگ درهای چوبی بدون شک زیبا تر و با دوام تر از رنگ چوب است. نوارهای روی چوب نیز توسط استادان نقاشی ایجاد شده است.

درب باغ ارزان

درهای ارزان باغ

درب فلزی باغ ارزان

همانطور که در بالا ذکر شد ، دروازه های باغ ارزان ، دروازه های فلزی باغ هستند که از پروفیل و ورق ساخته شده اند. معمولاً شکل این مدل باغ بسیار ساده است. رول های این درها از پروفیل ساخته شده اند و داخل این درها را با انواع ورق های ساده و طرح دار می پوشانند. وزن یک درب فلزی ساده باغ بیشتر از سایر درها است ، اما چون در این نوع درب باغ از قطعات گران قیمت استفاده نمی شود ، قیمت این نوع درب باغ نسبت به سایر درها مناسب تر است. به یاد داشته باشید که در ساخت همه درهای باغ ، اگر تولید کننده درب باغ آماتور باشد یا ابزار لازم را نداشته باشد ، درب با کیفیت و ایمنی ضعیف دریافت خواهید کرد. نوع دوم درب باغ ارزان ، درب باغی است که از قطعات آهن فرفورژه و سایر قسمت های گل حصار در ساخت درب باغ ساخته شده است. درب باغ فرفورژه یکی از زیباترین درب هایی است که به عنوان درب باغ طراحی شده است. از این درها برای سایر امکانات مانند باغ ویلا و ویلا نیز استفاده می شود. در جلوی درب های باغی از جنس فرفورژه ، بسیاری از مردم تصور می کنند که قیمت این مدل های باغی به دلیل زیبایی بیشتر از سایر درها است. درهای دیگر مناسب تر از درهای فلزی هستند.

قیمت درب باغ

قیمت درب باغ

قیمت درب باغ

هر یک از درهای باغ دارای مدل های مختلفی است که از مواد مختلف ساخته شده است. هر یک از درهای باغ ویژگی های خاص خود را دارد. قیمت گیت باغ بستگی به مواد مصرفی و ویژگی ها و نکات موجود در گیت باغ دارد. همانطور که در قسمت بالا ذکر شد ، برخی از درهای باغ ، به ویژه در باغ باغ ، به مراقبت و زمان بیشتری در هنگام ساخت و فورج نیاز دارند ، این نوع درها ، که بیشتر از درهای باغی فرفورژه و درهای باغ لوکس تشکیل شده اند ، وزن کمتری دارند و هزینه بیشتری نیز دارند. .. نحوه محاسبه قیمت دقیق درب باغ برای اینکه بتوانید هزینه درب را به طور دقیق محاسبه کنید ، وزن درب کارخانه سازنده را بپرسید و قیمت کیلوگرم را ضربه بزنید.به این ترتیب می توانید هزینه درب باغ را با دقت بیشتری محاسبه کنید. نقاشی دروازه باغ ، اگر الکترواستاتیک باشد ، 4000 هزار تومان وزن دارد. برای رنگ آمیزی اجاق گاز ، تمام درزهای درها باید با مواد مخصوصی بسته شوند تا در طول زمان از پوسیدگی و زنگ زدگی درب جلوگیری شود. آب بندی در رنگهای معمولی انجام نمی شود. هنگام خرید ، تمام قطعات درب باید محاسبه و فاکتور شود. در برخی موارد ، آهنگران معمولی هزینه لولا و برخی ابزار و اتصالات را پس از فاکتور با خریدار محاسبه می کنند. در صورت امکان ، از فروشنده بخواهید به شما اطلاع دهد که دروازه باغ تمام شده و بسته بندی شده است. درب تک یا دو نفره ، اندازه و ابعاد ، درب باغی ریلی یا اتوماتیک هیچ تاثیری در قیمت درب باغ ندارد. متأسفانه هنوز کسانی هستند که سود می برند و اندازه یک و دو قسمت را بهانه ای برای افزایش قیمت قرار می دهند.

رنگ درب باغ

یکی از عوامل مهم تأثیرگذار در زیبایی درب باغ ، نوع رنگ درب باغ است. بسیاری از مردم ممکن است در ابتدا فکر کنند که رنگ درب باغ مهم نیست. این طرز فکر کاملاً اشتباه است ، استفاده از تکنولوژی و تجربه منجر به رنگ آمیزی درب باغ به روش های مختلف شده است. یکی از پرکاربردترین روشهای نقاشی امروزه پتینه برای درهای باغ است. در این روش ابتدا باید در فر را در فر رنگ آمیزی کرد ، مهم نیست که رنگ زمینه را انتخاب کنید ، نکته مهم استفاده از پتینه است ، درب باغ باید پس از رنگ آمیزی داخل آن در فر رنگ آمیزی شود. فر به طرز ماهرانه ای در قسمت های برجسته با قلم پتینه مطابق سلیقه و سفارش خریدار پردازش می شود. به این ترتیب قسمت های لوکس در به راحتی قابل تشخیص بوده و جلوه بسیار زیبایی به درب باغ شما می بخشد. رنگ طرح چوبی یکی از زیباترین رنگ های کاری برای درب باغ است. این نوع رنگ عمدتا بر روی سطوح صاف و پروفیل های ساده اعمال می شود. در این روش باید در را با دست رنگ آمیزی کرد. ابتدا ، درب با یک لایه محافظ به نام Zed Zang پوشانده شده است. پس از خشک شدن ، رنگ روغن به سطح درب اعمال می شود و در مرحله نهایی ، نخ های چوبی توسط صنعتگران مجرب با ابزارهای دست ساز ایجاد می شود.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.