قاب فلزی – قاب فلزی درب ثامن قیمت 09124403540


در صنعت ساختمان قاب فلزی برنامه های کاربردی زیادی وجود دارد. در تمام درهای فلزی ساختمان از قاب استفاده می شود. انواع مختلفی از قاب ها وجود دارد. قاب های تخت ، فرانسوی (قاب فلزی) ، قاب های لبه دار و مکزیکی انواع قاب های فلزی هستند. قاب فلزی مطابق سفارش و اندازه های مورد نظر خریداران ساخته شده و به کارگاه ارسال می شود.

گروه تولیدی ثامن درب از سال 1996 در زمینه تولید چارچوب درب ضد سرقت و لولا درب تخصص دارد. استفاده از طرح های جدید برای لولا و قفل درب با خم شدن یکی از طرح های ابتکاری در زمینه قاب فلزی درب است. یک قاب فلزی بسازید و با ضمانت به تمام مناطق کشور ارسال کنید. رضایت شما بزرگترین افتخار ماست.

قاب فلزی از ورق های خم شده 2 و 2.5 میلی متری ساخته شده است. بهترین مواد فلزی برای ساخت روکش فلزی پروفیل های کهن و ساوه است. چندین طرح درب انبار وجود دارد که عموماً برای ساختمانهای خصوصی که انبار در یک طبقه قرار دارد موجود است. امنیت درب انبار بسیار مهم است. معمولاً انبارها اولین قسمت ساختمان هستند که سارقان با ترفندهای مختلف سعی در ورود به آن را دارند ، بنابراین می توانید از قاب ها و درهای فلزی قابل اعتماد انبارها استفاده کنید.

از آنجا که قیمت قاب فلزی با وزن آن تعیین می شود ، استفاده از پروفیل های سبک یکی از راه های کاهش قیمت قاب فلزی است. به طور کلی ، قاب های فلزی از ورق های حداکثر 2 یا 2.5 مایل ساخته می شوند. نوع پروفیل قاب فلزی یکی از مهمترین جنبه های کیفیت محصول نهایی است. نکته مهم و تاثیرگذار دیگر در قیمت قاب فلزی نوع جوشکاری قاب است. گروه تولیدی ثامن درب با استفاده از دستگاه های برش و جوش CO2 لولا و قفل با کیفیت بالا را نصب کرد. در کارخانه هایی که درب پارک و درب فلزی تولید می کنند ، ساخت قاب به صورت حرفه ای و با قیمت مناسب تولید می شود. اسکلت فلزی درب ورودی انبارهای آپارتمان ها و ساختمانها به یک قاب نیاز دارد. قیمت یک قاب فلزی مکزیکی تنها از نظر وزن با یک قاب ساده متفاوت است. فریم های بیرونی که به فریم های مکزیکی نیز معروف هستند ، زیباتر از قاب های ساده به نظر می رسند.

گروه تولیدی ثامن سعی کرده است تمام سازه های فلزی ساختمان مانند درهای پارک ، درهای حیاط ، انواع قاب ها ، اردوها ، روکش فلزی روی دیوارها ، نرده راه پله ، نرده بالکن و تراس و درهای روبرو را تولید کند. و ورودی اتاق و پیشنهادات. هنگامی که مشتری می گیرید ، شما Dapmi این مجموعه خواهید بود. خدمات مشاوره ، اندازه گیری و نصب رایگان برای همه محصولات موجود است.

اهمیت استفاده از یک قاب فلزی قوی در ساختمان

قابهای قدیمی عموماً از چوب ساخته شده بودند که به اندازه کافی قابل اعتماد نبود. امروزه به دلیل در دسترس بودن ماشین های خم و برش ، استفاده از قاب های فلزی بر اساس طرح های جدید و به روز است. طراحی ساده قاب بیشتر برای ساختمان ها و برج های بلند استفاده می شود. فریم های فلزی ساده از لولا ساخته شده اند و از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند. در مورد استفاده از قاب های فلزی ، تخریب این نوع قاب در داخل ساختمان ها غیرممکن است.

قاب فلزی تمام شده برای فروش

خدمات ثامن درب شامل طراحی و ساخت انواع قاب فلزی ساده و مکزیکی در اندازه های مختلف می باشد. ابعاد و ارتفاع قاب درب فلزی بسته به محل استفاده از استاندارد ، دارای ارتفاع 220 سانتی متر در عرض های مختلف است. عرض استاندارد درب برای اتاق خواب ها به طور کلی 85-95 سانتی متر است. عرض درب سرویس بین 65 تا 75 سانتی متر است. ویژگی قاب های درب نی این است که دارای لایه ای سوراخ شده در داخل برش قاب هستند و دارای سوراخ های قفل کننده هستند که در صورت بروز مشکل در لولا می توانند به مرور زمان جایگزین شوند. در این مدل هنگام نصب لولا هیچ برجستگی در قاب مشاهده نمی شود.

قاب فلزی

انواع قاب فلزی

همانطور که در بالا ذکر شد ، انواع مختلف قاب طراحی و تولید می شود. دوام و کیفیت قاب ها تقریباً برابر است و عمدتا در شکل و نوع خمش متفاوت است. در زیر انواع قاب های فلزی را می بینید.

  • فرانسوی چهارمفریم فرانسوی و قیمت تولید فریم فرانسوی

قاب فلزی فرانسوی بیشتر برای درهای ورودی و درهای اتاق خواب مناسب است. ورودی بدون قاب اتاق خواب 85-95 سانتی متر است که 75-85 سانتی متر از نصب قاب تمام شده و داخل قاب فرانسوی 75-85 سانتی متر است. برای خدمات بین 70 تا 80 سانتی متر ، که پس از نصب قاب 60-70 سانتی متر است. به طور کلی ، پلان ساختمان یکی از مهمترین مقیاس های ساخت قاب است. گروه تولیدی ثامن درب آماده همکاری با سازندگان ساختمان جهت ساخت فریم ها و درهای انباری مختلف می باشد. برای اطلاع از قیمت قاب فرانسوی می توانید با شماره 021_56586755 -021_56586756 یا 09123403540-09124403540 تماس بگیرید.

  • مکزیکی چهار نفرهقاب مکزیکی (قاب قاشق)

قاب های منحنی باز که به قاب قاشق نیز معروف هستند ، می توانند در اندازه های مختلف مطابق میل و سفارش خریداران تولید شوند. پروفیل ها در دو اندازه 3.5 و 4 سانتی متر تولید می شوند. درب های ثامن را می توان در اندازه های مختلف در قسمت خمش تولید کرد. چوب مکزیکی بعنوان قاب پنجره upvc در ساختمانها علاوه بر درخت درب ورودی استفاده می شود. با توجه به ارتفاع 20.2 سانتی متر ، تولید کنندگان طول قاب هر شاخه را به 60.6 متر برش می دهند.

  • قاب سادهقاب ساده

نوع دیگر قاب فلزی ، قاب ساده است. این نوع چوب فلزی ساده است. این قاب های فلزی ساده با طرح های قدیمی یکی از محبوب ترین قاب های فلزی در جهان مطابقت دارد. تولید و نصب این نوع قاب بسیار ساده است. قابهای فلزی تخت عمدتا برای ساختمانهایی که از دیوارهای پیش ساخته استفاده می کنند استفاده می شود.

  • تفاوت قاب فرانسوی و قاب مکزیکی

تفاوت بین قاب مکزیکی و فریم فرانسوی در عرض و ارتفاع پیچ ها است. شکل فریم های فرانسوی و مکزیکی متفاوت است. به دلیل انحنای بیشتر درخت مکزیکی ، وزن هر شاخه 15 درصد سنگین تر از درخت فرانسوی است. وزن هر شاخه از قاب فرانسوی به ضخامت 2 مایل 24-25 کیلوگرم است ، در حالی که در مکزیک بین 28 تا 29 کیلوگرم است.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.