محافظ شاخ گوزنی – تولید کننده شاخ گوزن 09121431055


محافظ شاخ گوزن

ماله گردن آهو اولین مدل نرده دیواری است که به دلیل وجود میله های تیز و مته متفاوت و کاربردی تر از سایر نرده های دیواری است. با توجه به محبوبیت محافظان شاخ گوزنی ، بسیاری از مردم از این نوع طوفان استقبال می کنند. در این مقاله می خواهیم نحوه نصب و نصب محافظ شاخ گوزنی را به شما نشان دهیم.

مهمترین مشکلی که خریداران شاخ گوزن هنگام خرید با آن روبرو می شوند ، قیمت های متفاوت و خاص ارائه شده توسط فروشندگان و مشاوران است. تولید حفاظت از شاخ گوزن یک تجارت تخصصی است ، بنابراین شما باید از اصطلاحات کلیدی به عنوان خریدار استفاده کنید تراکمبه وشco2به رنگ الکترواستاتیک لطفا ملاقات کنید. این عوامل به همراه وزن هر متر طول شاخ گوزن می تواند به شما در انتخاب ریل شاخ گوزنی با قیمت واقعی کمک کند.

حفاظت از شاخ گوزن و ویژگی های کلیدی آن

تراکم محافظ شاخ گوزنی: تعداد میله های استفاده شده در هر پنل دو متری را گارد شاخ گوزن می نامند. در صورت خرید محافظ شاخ گوزن از سازنده ، هیچ محدودیتی در چگالی شاخ گوزن وجود ندارد. تراکم بین 8 تا 13 برای محافظت از شاخ گوزن استفاده می شود. تراکم و تعداد میله های اصلی در حفاظت از شاخ گوزن بسیار مثر است.

از جوشکاری استفاده کنیدco2 تولید محافظ شاخ گوزن: جوش CO2 یک منبع صنعتی است که برای اتصال قطعات فلزی غیر هم سطح استفاده می شود. با توجه به اینکه حدود 150 نقطه جوش در هر متر حفاظت از شاخ گوزن وجود دارد ، استفاده از منبع CO2 مهم است. با توجه به هزینه بالای دستگاه جوش CO2 ، برخی از تولید کنندگان متوسط ​​از جوشکاری الکترود در تولید محافظ شاخ گوزن استفاده می کنند. مهمترین عیب استفاده از الکترود این است که پیوست هایی به نام جوش دارد که از رنگ آمیزی مناسب جلوگیری می کند.

پوشش پودری الکترواستاتیک:علاوه بر رنگهای مایع معمولی ، نوعی رنگ پودری وجود دارد که در آن پودر با استفاده از تفنگ اسپری روی سطح مورد نظر پاشیده می شود و سطح فلز داخل فر را در دمای 220 درجه می پوشاند. همچنین برای پوشش پودری ، استفاده و اسپری با رنگ الکترواستاتیک معروف است. با توجه به اینکه رنگهای مایع در برابر نور خورشید و رطوبت به طور همزمان مقاوم نیستند ، استفاده از رنگ فر برای محافظت از شاخ گوزن بهترین انتخاب است.

در بالا ، ما تا آنجا که ممکن است شرایط کلی برای تولید حفاظت از شاخ گوزن را توضیح دادیم. ما به طور کامل توضیح دادیم که محافظ شاخ گوزن یک محافظ محافظ نسل جدید روی دیوار است و در مقایسه با نرده های دیگری که می توانید در این قسمت بخوانید بسیار ایمن است. امنیت داخلی و خارجی ساختمان

در این مقاله بیشتر تمایل داریم مقاله هایی در مورد کیفیت ، قیمت و نحوه خرید شاخ گوزن بنویسیم. در هنگام خرید شاخ گوزن به نکات مهمی توجه کنید: وزن ، نوع رنگ و حفاظت از شاخ گوزن جوشکاریبه شاید این سوال برای شما در این قسمت مطرح شود که آیا تراکم حفاظت شاخ گوزنی بر قیمت حفاظت شاخ گوزنی تأثیر نمی گذارد؟ باید بدانید که تراکم محافظ شاخ گوزنی فقط یک نام برای انتخاب نوع محافظ شاخ گوزنی نیست. با توجه به اینکه حفاظت شاخ گوزنی یک محصول ثبت شده نیست و هر سازنده نوع و مدل خاصی از حفاظت شاخ گوزن را تولید می کند ، با توجه به اینکه هر دو سازنده از یک نوع ثابت استفاده می کنند ، تعداد قطعات باعث می شود وزن شاخ گوزن بیشتر شود. یا کمتر نیز تأثیر قابل توجهی بر قیمت حفاظت از شاخ گوزن خواهد داشت.

محافظ شاخ گوزن

محافظ شاخ گوزن

عوامل م theثر بر هزینه حفاظت از شاخ گوزن:

وزن محافظ شاخ گوزن

مهمترین بخشی که خریدار هنگام جستجوی محافظ شاخ گوزن باید به آن توجه کند وزن هر متر محافظ شاخ گوزن است. شاخ گوزن از آرماتور ساخته شده است. نحوه خرید کیلوگرم آرماتور و نحوه فروش متر محافظ شاخ گوزن ، وزن مطلق مواد اولیه محصول به فروش متر ، بیشترین تاثیر را بر قیمت محافظ شاخ گوزن دارد. یکی از دلایلی که هنگام درخواست قیمت خریدار را شگفت زده می کند این است که وزن هر متر محافظ شاخ گوزنی مورد بررسی قرار نمی گیرد. بنابراین ، هنگام درخواست قیمت ، به ارتفاع ، چگالی و وزن در همان زمان اشاره می شود.

مثال: شاخ گوزنی با ارتفاع 100 سانتی متر و تراکم 10 ردیف چقدر است؟ پس از دریافت قیمت شاخ گوزن ، ما قطعاً وزن هر متر طول را می پرسیم. این بهترین راه برای بررسی قیمت است. پس از انتخاب محل خرید ، حتماً وزن دقیق هر متر حفاظت از شاخ گوزن یا فاکتور نهایی را جویا شوید. این از سبک سازی و سوء استفاده احتمالی جلوگیری می کند.

رنگ محافظ شاخ گوزن

پس از وزن هر متر حفاظت از شاخ گوزن ، دومین عامل تأثیرگذار در قیمت حفاظت شاخ گوزن ، نوع رنگ حفاظت شاخ گوزن است. همانطور که گفته شد رنگهای مایع موجود در بازار در برابر باران و آفتاب مقاوم نیستند. به دلیل مشکلات رنگ آمیزی محافظ شاخ گوزنی روی دیوار ، بهتر است از رنگهای الکترواستاتیک مقاوم در برابر رطوبت و حرارت استفاده شود. استفاده از رنگ فر نیز نیاز به تجربه دارد. گروه تولیدی ثامن ، با پیش رنگ آمیزی ، ابتدا روغن آرماتور را برداشته و سپس آن را پودر می کند. به این ترتیب دوام بسیار طولانی تر خواهد بود. حصار کشی گوزن بر روی دیوار بسیار دشوار است.

نوع جوشکاری محافظ شاخ گوزنی

حدود 150 نقطه جوش در هر متر حفاظت از شاخ گوزن وجود دارد. این قطعات گاهی به دو یا سه قسمت دیگر متصل می شوند و برخی از میله ها فقط یک نقطه تماس دارند ، بنابراین علاوه بر جوشکاری با کیفیت بالا در مقایسه با جوشکاری الکترود ، اتصالات باید به صورت صنعتی جوش داده شوند و به طور کامل جوش داده شوند. کیفیت منبع CO2 یا منبع الکترود به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. از نظر فنی ، از آنجایی که شاخ گوزن به صورت رنگ آمیزی به فروش می رسد ، وجود گل جوش باعث می شود که شاخ گوزن ها با یک فرم رنگ آمیزی شوند. استفاده از منبع الکترود برای محافظت از شاخ گوزن به سادگی اشتباه نیست.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.