نرده تراس و بالکن


تراس ها و بالکن ها قسمتهایی از ساختمان هستند که برای محافظت از جان اعضای خانواده و جلوگیری از ورود مزاحمان و سارقان باید از آنها محافظت شود. از آنجایی که بالکن ها و تراس ساختمانها در نمای ساختمان قرار دارند ، انواع تراس و نرده بالکن طراحی و نصب می شود. گروه تولیدی ثامن درب تولید کننده نرده های تراس و بالکن در طرح های مختلف است. شماره تلفن 56586755-021 در ساعات اداری و شماره موبایل 09123403540 آماده ارائه مشاوره تمام وقت به شما عزیزان می باشد. در این مقاله سعی می کنیم انواع نرده تراس و بالکن را به شما معرفی کنیم. برای این منظور ، در این قسمت می توانید تصاویر مختلف انواع نرده بالکن و نرده تراس را مشاهده کنید.

ارتفاع نرده های بالکن و تراس و؟ استاندارد از نظر چیست؟

ارتفاع نرده بالکن یکی از مهمترین نکاتی است که در هنگام طراحی و ساخت باید مورد توجه قرار گیرد. در گذشته نه چندان دور ، ارتفاع این محصول بین 75 تا 90 سانتی متر بود ، با توجه به اینکه بالکن و تراس پرتگاه محسوب می شود ، این ارتفاع قطعاً کمتر است و بهتر است ارتفاعی بین 100 تا 130 سانتی متر داشته باشید. البته برای جلوگیری از ورود سارقان و مزاحمان ، قسمت های پایینی باید تمام فاصله بالکن را از سقف تا سقف طی کنند. در زیر ، ما به این نوع حصار می پردازیم ، که دارای حصار تاشو (محافظ بالکن و تراس نورد) است. نکته بسیار مهم دیگر فاصله بین قسمتهای حصار تراس است. اگر شما یک جعبه محافظ تراس را در نظر دارید ، هیچ نقطه ای از این جعبه نباید بیش از 12 سانتی متر باشد. با توجه به اینکه کودکان نیز به تراس دسترسی دارند و گاهی در بالکن تنها می مانند ، فاصله بین قطعات نباید به حدی باشد که درز بتواند از حصار عبور کند. استاندارد این قسمت از نرده تراس و بالکن 12 سانتی متر است. بنابراین ، ارتفاع نرده بالکن باید حداقل 110 سانتی متر باشد. اطمینان حاصل کنید که فاصله بین قسمتهای بالکن و جعبه محافظ تراس از 12 سانتی متر تجاوز نکند.

انواع نرده های بالکن و تراس بسته به جنس و مواد اولیه به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

از نظر طراحی و سبک ، تولید کنندگان نرده راه پله ، نرده بالکن و تراس در چند سبک مختلف ساخته می شوند و سعی می کنند نرده های متفاوتی را در حوزه فعالیت خود به بازار ارائه دهند. از نظر طراحی ، نرده بالکن و نرده تراس:

  • نرده ها و بالکن های تراس مدرن
  • نرده ها و بالکن های تراس کلاسیک
  • نرده های تراس مجلل و بالکن

نرده های تراس فلزی ساده و بالکن

بسیاری از شما انواع مختلفی از این نوع نرده های بالکن را در ساختمانهایی که با استفاده از پروفیل یا جعبه حصار به قیمت بالکن یا تراس ساختمان نصب شده اند در رنگهای مختلف مشاهده کرده اید. از آنجا که کمتر از یک دهه است که از مواد اولیه مختلف و فناوری جوشکاری در ایران استفاده می شود ، اکثر ساختمان ها از این نوع نرده بالکن استفاده کرده اند.

نرده ها و بالکن های تراس فرفورژه

بدون شک یکی از قطعات مورد استفاده در ساخت درها و سازه های مختلف ساختمان در ده سال گذشته ، آهن است. نرده تراس و بالکن آهن فرفورژه بدون شک یکی از زیباترین سازه های فلزی است که می توان از آن برای حصار محافظ ساختمان شما استفاده کرد. نرده های فرفورژه بسیار متنوع هستند و اگر آنها را از یک شرکت یا کارخانه تولید کننده نرده های فرفورژه خریداری کنید ، می توانید مطمئن باشید که آنها تمام استانداردهای لازم را دارند. نرده های بالکن و تراس آهنی فرفورژه معمولاً دارای اشکال پیچیده با زیبایی و لوکس خاصی هستند. نرده های بالکن آهنی فرفورژه را می توان در سبک های کلاسیک و لوکس استفاده کرد.

مشبک بالکن CNC

یک نوع نرده تراس و بالکن محافظ های جدید CNC و لیزر از هر نظر عالی هستند. نرده و بالکن تراس CNC دارای قابلیت های بسیار بالایی هستند. قابلیت پوشیدن لوگو یا اشکال مختلف با برش لیزری یا CNC یکی از مهمترین مزایای این نوع نرده های بالکن و تراس است. در عین حال ، با توجه به طرح های موجود برای حفاظت استاندارد بالکن CNC ، اندازه گیری بین قطعات به طور قطع آسان تر است. یکی دیگر از مزایای مهم مشبک های لایه ای و تراس برای ساختمان هایی با بالکن در نمای ساختمان این است که در داخل بالکن قابل مشاهده نیستند.

نرده تراس با بالکن مدرن

نرده ها و بالکن های تراس مدرن، یکی از بهترین نرده های تراس و بالکن است. در مجموعه ثامن درب ، با استفاده از ایده ها و طرح های موجود ، توانسته ایم طرح های بسیار زیبایی را به سبک مدرن تولید کنیم. سبک و طراحی تراس ها و بالکن های مدرن به مواد اولیه بستگی دارد. امروزه اکثر خانه ها هم دارای یک حیاط کوچک و هم یک حیاط بزرگ یا بالکن هستند. بالکن ها و تراس ها نیز بسیار کوچک و فضا محدود است و بسیاری از مردم تصور می کنند که این بالکن ها قابل تزئین نیستند. ما انواع نرده ها و تراس های بالکن مدرن را طراحی و تولید کرده ایم که در تزئین و زیباسازی نما و همچنین دسترسی به فضای فکر کمک شایانی می کند. در سبک نرده های بالکن مدرن ، حفاظ نرده های بالکن و تراس های کابلی یکی از انواع نرده های بالکن مدرن است. اساساً طرح های کابلی که ظاهری بسیار مدرن و جذاب دارند می توانند گزینه ای مطمئن و اقتصادی باشند.

جلوپنجره بالکن و محافظ تراس کلاسیک

نرده های بالکن کلاسیک باعث ایجاد حس بالکن های قدیمی و نوستالژی قدیمی می شود. انواع مختلف نرده بالکن و نرده کلاسیک در طرح های مختلف تولید شده است و سپس تصاویر بهترین نرده های کلاسیک را به شما تقدیم می کنیم. از سبک های کلاسیک مدرن استفاده کنید تا مطمئن شوید نمای بیرونی ساختمان آشفته نیست. انواع نرده بالکن و محافظ تراس کلاسیک از فلز در طرح چوبی ساخته شده است که از نرده های تراس چوبی ایمن تر و زیبا تر است. نرده های بالکن کلاسیک یا نرده های تراس بیشتر از طرح های سنتی یا طرح های چوبی تولید می شوند. در این روش به جای استفاده از تیرهای چوبی ، از ورق های فلزی با ضخامت 3 تا 5 میلی متر استفاده می شود. اگر به طرحی خلاقانه و زیبا نیاز دارید ، می توانید با طراحان گروه فلز ثامن تماس بگیرید و حصار تراس زیبا و مناسب برای هماهنگی با نمای ساختمان خود را درخواست کنید.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.