پله – دروازه ثامن | پله های آهنی فرفورژه


نرده های پله

پله ها یکی از عناصر اصلی ساختمان هستند. در سالهای اخیر انواع نرده های راه پله طراحی و تولید شده است. نرده های پله را می توان با توجه به مصالح مورد استفاده به دو دسته اصلی تقسیم کرد. پله برای ساختمانهای بلند و گروه دوم پله برای ساختمانهای دو بلوک یا ساختمانهایی با پله در داخل ساختمان ، مشبک پله دوبلکسبه مشبک پله دوبلکسبه پله ها را پیچ کنید با هم ریل پله را خم کنید در ساختمان های ویلایی استفاده می شود. نرده های پله صاف عمدتا در ساختمانهای چند طبقه استفاده می شود که بر ظاهر و فضای داخلی تأثیر نمی گذارد. ما سعی می کنیم هنگام طراحی و نصب انواع نرده راه پله از طرح های ساده تر و مدرن تری استفاده کنیم. همانطور که گفته شد ساختمانهای ویلایی دوبلکس و کم ارتفاع هستند پله های گرد و نرده های پله منحنی توانایی طراحی و شکل دادن نرده های پله دوطرفه چیز خاصی است که می تواند فضای داخلی ساختمان را تا حد زیادی تغییر دهد.

گروه تولیدی ثامن درب بیش از 15 سال است که در زمینه طراحی و ساخت انواع نرده پله تخصص دارد. تنوع بالای نرده های پله این ادعا را تأیید می کند. برای استفاده از مشاوره رایگان ، می توانید در ساعات اداری با شماره 56586755-021-57 تماس بگیرید. عزیزان ما در ساعات غیر کاری به شماره تلفن های 09123403540 و 09124403540 پاسخ خواهند داد. در سال 1400 ، بیش از 5 مدل از پله های لوکس و پله های لوکس توسعه و اعمال شد و تصاویر این پله ها در سایت قرار می گیرد. پله های درب ثامن

پله های آهنی فرفورژه

نرده راه پله لوکس چدنی

پله های لوکس

ثامن از ریل پله آهنی استفاده می کند

پله ها و اهمیت آن در ساختمان

ساختمانهای چند طبقه و اداری علاوه بر ساختمانهای دارای پله در داخل ساختمان مانند ساختمانهای دوبلکس و ویلا که از پله های گرد یا پله های خمیده استفاده می کنند ، به مواردی مانند ارتفاع پله ها از یکدیگر نیاز دارند. مراقب باش. در مورد طول حصار ، ارتفاع نرده های پله و رعایت استانداردهای لازم برای بستن تمام شکاف ها با یک انگشت. در این مقاله ، ما سعی می کنیم نحوه محاسبه نرده راه پله ساختمان و مواد اولیه را به شما نشان دهیم.

پله های cnc

پله ها

مشبک پله دوبلکس

پله های زیبا

پله های لوکس

پله های چوبی فرفورژه مجلل

پله های لوکس

پله های لوکس می توانند نقش اساسی در دکوراسیون داخلی ساختمان داشته باشند. نقش پله های دایره ای ، پله های دوبلکس و پله های بسته بسیار بزرگ است. تنوع نرده های پله در طول سالها افزایش یافته و در هر دو سبک راه پله های مدرن و راه پله های لوکس تغییر بیشتری کرده است و طبیعتاً حساسیت به ایمنی نرده های پله بیش از پیش افزایش یافته است. اکثر طراحان روی نمای حصار تمرکز کرده اند. مهمترین عنصری که بر زیبایی پله ها تأثیر می گذارد حصار است.بنابراین انتخاب حصار مناسب بسیار مهم و ضروری است.

پله های لوکس

پله های لوکس

قیمت پله ها

انواع نرده های پله با توجه به مصالح مورد استفاده ارزیابی می شود. در ساخت نرده های پله از قطعات شکل دار ساخته شده از چدن یا آلومینیوم استفاده می شود. به طور طبیعی ، نرده های فرفورژه ارزان تر از انواع مشابه هستند. قطعات کوچک و متوسط ​​تا 30 سانتی متر را می توان با استفاده از آهنگری چدنی تولید کرد ، اما به دلیل وزن بسیار زیاد ، قطعات بزرگتر با استفاده از آلومینیوم ریخته می شوند. قطعات آلومینیومی استفاده شده گرانتر از چدن هستند. هزینه نرده های پله بستگی به نوع مصالح استفاده شده برای پله های ساختمان دارد.

وزن پله ها

به طور کلی نمی توان عدد معینی را به عنوان وزن استاندارد پله ها نمایش داد. نرده های پله باید طوری طراحی شوند که پس از نصب و بسته شدن پله ها دچار ارتعاش نشوند. نرده های ارتعاشی راه پله غیر استاندارد هستند و راننده بدون شک در محاسبات طولی و عرضی نرده های پله اشتباه کرده است.

پله های فوق لوکس

مشبک پله دوبلکس

  1. برای جوشکاری نرده های پله ، مخصوصاً پله های آهنی برای پله های گرد و پله های دوبلکس نصب شده در داخل ، اقدام کنید و از جوشکاران بی تجربه و افرادی که در نصب نرده پله تخصص ندارند برای کاهش هزینه ها استفاده نکنید. پله های فرفورژه دارای استاندارد خاصی بوده و با استفاده از قطعات پروفیل قابل جوشکاری هستند که این امر باعث شده بسیاری از افراد تصور کنند که نصب نرده های پله بسیار ساده است.
  2. نقاط اتصال و ستون هایی که حصار را پشتیبانی می کنند یکی از مهمترین قسمت های راه پله است ، بنابراین هنگام ساخت پله ، حتماً از پزشكان متخصص و شركتهای تخصصی برای پله برای قرار دادن درزها استفاده كنید. گروه تولیدی ثامن درب که بخشی از راه پله است ، ویزیت ها و نکات رایگان را برای شما عزیزان ارائه کرد. در طراحی راه پله های جدید ، انواع مختلف پایه های ستون به کف و دیوارها جوش داده شده و با روکش پوشانده شده است. به
نرده-پله ها-آهن فرفورژه

راه پله فرفورژه مشکی طلایی

3- فاصله استاندارد قطعات مورد استفاده در داخل نرده پله نباید از 11 سانتی متر تجاوز کند ، این فاصله طبق استانداردهای بین المللی محاسبه می شود تا کودکان نتوانند سر و گردن خود را از قسمتی از پله ها بلند کنند. با توجه به این که نرده های پله محافظ فیزیکی پرتگاه هستند و همیشه نصب راه پله که ایمنی را تأمین می کند ، خطر سقوط از پله ها را به طور جدی در نظر بگیرید. نرده های پله

گروه تولیدی ثامن درب با توجه به دانش فنی کارگران ، انواع نرده های راه پله ایمن و استاندارد را تولید و تولید کرده است ، از جمله دستگاه های تراشکاری ، ریخته گری و برش لیزری ، قطعات لوکس و مدرن فرفورژه. پله های ساختمان را آماده کنید. هدف از نصب نرده های نردبان حفظ ایمنی و جلوگیری از ارتفاع دشمن است.

نرده-نردبان ساده

نرده های پله از نظر کاربر به سه دسته اصلی تقسیم می شوند.

  • پله های ساده
  • پله های گرد
  • ریل پله را خم کنید

پله های ساده راه پله طلایی

پله های ساده

معمولاً از پروفیل و جعبه ساخته می شود. پله های ساده بیشتر برای ساختمانهای بلند مرتبه و ساختمانهای دارای آسانسور استفاده می شود. ایده کلی این است که یک راه پله ساده فقط با جعبه و پروفیل ساخته می شود. امروزه قطعات و تیرهای آهن فرفورژه هر دو زیباتر هستند و می توانند به جای پروفیل جایگزین مناسبی برای طراحی متوسط ​​باشند. در زیر ، تصاویر مختلفی از انواع نرده های پله را در سایت مشاهده خواهید کرد.

پله های گرد

پله های گرد

در ویلاها یا ساختمانهای دوبلکس ، پله ها مستقیماً روی فضای داخلی و دکوراسیون ساختمان تأثیر می گذارند. در طول ساخت و طراحی گونه ها پله های گرد یا نرده های نردبان پیچ دار استفاده از خلاقیت و ایده های متخصصان در دکوراسیون ساختمان علاوه بر دارا بودن قابلیت های پیشرفته مانند دستگاه های برش لیزری ، دستگاه های جوش CO2 و کوره های رنگ الکترواستاتیک ، یکی از مهمترین عوامل زیبایی پله های گرد ساختمان های دوبلکس می باشد. به

پله های لوکس

پله های مدرن

پله های فوق لوکس

راه پله مارپیچ

ابعاد و انواع پله های مدور

انواع مختلف پله های گرد ، پله های دوبلکس ، پله های مارپیچ ، پله های گردان و پله های مارپیچی اندازه های متفاوتی در ساختمان های مختلف دارند. در این قسمت ابعاد و استانداردهای نرده راه پله را بررسی می کنیم. نرده های پله های فرفورژه ، درهای پارکینگ چدنی ، درهای چدنی را می توان تنظیم کرد.

پله های آهنی فرفورژه

پله های آهنی فرفورژه

پله های آهنی فرفورژه

نردبان دو محوره

در مورد نرده های راه پله دو محور ، بهتر است اندازه شعاع داخلی پله ها را به کمتر از 55 سانتی متر محدود نکنید. برای یک پله با شعاع خارجی 250 سانتی متر و عرض پله 100 سانتی متر ، وزن تقریبی هر متر ارتفاع حدود 100 کیلوگرم است. مصالح به کار رفته در نرده های راه پله دو محور ، ورق ، پروفیل 40 * 40 برای پلکان پله و ورق 10 میلی متر برای صفحات جانبی است.

راه پله لوکس طلا

ثامن میله های آهنی ساخت

ریل راه پله جعبه ای دو محوره

وزن هر ارتفاع جعبه دو محوره از نرده های پله حدود 140 کیلوگرم است. شعاع بیرونی 250 سانتی متر ، عرض پله ها 100 سانتی متر است. مصالح مورد استفاده برای حصار کشی این نوع پله ها بسته به نوع ساختمان و دکوراسیون داخلی ساختمان متفاوت است. ضخامت لایه های جانبی راه پله بین 4 تا 6 میلی متر و لایه های پوشش راه پله 4 میلی متر است. مشخصات مصرف کف پله ها 40 * 40 است. نرده پله های فرفورژه قیمت نرده های پله فلزی نرده های پله فلزی زیبا نرده پله های فرفورژه

پله های گرد

نرده پله محور پایین (نرده پله محور متوسط))

شعاع داخلی این نوع پله های گرد نباید از 85 سانتی متر کمتر باشد. وزن این نوع پله ها حدود 115 کیلوگرم است. این نوع پله ها برای پله هایی با شعاع 250 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر مناسب است. صفحه کناری این نوع پله های گرد 6 میلی متر است. لایه کف نباید کمتر از 4 میلی متر باشد.

پله های آهنی فرفورژه

پله های کنسول تک محوره

شعاع داخلی پله های مخروطی تک محور بین 70 تا 85 سانتی متر است. شعاع خارجی این نوع پله ها 150 سانتی متر است. وزن این نوع نردبان حدود 90 کیلوگرم است. برای لایه های جانبی ، لایه های 4 میلی متر تا 8 میلی متر مورد نیاز است. ضخامت لایه کف 4 میلی متر و نوع پروفیل مورد استفاده 40 60 60 سانتی متر است. از پله های کنسول تک محور به عنوان پله برای اکثر ساختمان های اداری استفاده می شود.

پله های درب ثامن

محور مرکزی نرده های پله را قطع می کند

یک پله گرد با محور برش برای پله هایی از 95 سانتی متر تا 115 سانتی متر مناسب است. وزن تقریبی هر متر از ارتفاع پله های گرد محور مرکزی برش 95 کیلوگرم است. عرض مناسب برای این نوع پله ها 100 سانتی متر است. مصالح به کار رفته در این نوع نرده های راه پله لوله های ضخامت 8 میلی متر و ورق های جانبی 4 میلی متر است که متداول ترین انواع پرده پله پروفیل 40 * 40 و 40 * 60 است.

پله های آهنی فرفورژه پله های لوکس

محیطی از پله ها وجود دارد

پله های اطراف لوله با نوار دایره ای یا راه پله مارپیچ تقریباً 75 تا 95 سانتی متر است. مواد مورد نیاز برای این نوع نرده ها نردبان لوله ای به قطر 90 میلی متر با لایه ای 4 میلی متری برای محافظت از جانبی است. برای کف پله ها نیز به سه پروفیل با ابعاد 30 20 20 نیاز دارید. به طور کلی مصالح به کار رفته در نرده راه پله بستگی به شرایط و نوع دکوراسیون دارد. می توانید از پارچه های فرفورژه بسیار زیبا و جذاب بر روی تمام نرده های پله استفاده کنید. انواع مختلف نرده پله را می توان از قطعات فرفورژه زیبا و جدید ساخت. مهمترین مزایای استفاده از قطعات فرفورژه ، اعم از شمشیربازی و قطعات خمیده ، ارتباط سبک ها ، قابلیت نقاشی بسیار بالا ، سبکی و زیبایی بدنه فرفورژه است.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.