تولید کننده گان درب پارکینگ

معرفی بهترین برند های تولید کننده درب پارکینگ

تولید درب پارکینگ یکی از تخصصی ترین بخش هاس ساحتمان به شمار میرود. به همین منظور قصد داریم تا شما را با برترین تولید کننده گان درب پارکینگ آشنا کنیم.

مجموعه حفاظ برتر از بارز ترین تولید کنندگان درب پارکینگ است. تفکر حفاظ برتر در مورد انواع درب پارکینگ بدین شکل است انواع درب پارکینگ و تاثیر آن در ساختمان درب پارکینگ در ظاهر نمای خارجی ساختمان تاثیرگذار است و نیاز است تا زیبا و شیک به نظر برسد. معمولا بهتر است درب پارکینگ خود را با درب حیاط ساختمان ست کنید. از طرفی دیگر  یک درب پارکینگ در طول روز بارها باز و بسته شده و در معرض نور خورشید و آلودگی های هوا قرار دارد . بنابراین باید از کیفیت بالایی در نحوه رنگ آمیزی و استفاده از ابزار و یراق آلات قوی مانند لولای بلبرینگی  برخوردار باشند. امنیت نیز دیگر مساله حیاتی است که انواع درب پارکینگ همواره باید تضمین کننده آن باشند(درب پارکینگ زیر سقفی و انواع درب پارکینگ ریلی  وجود دارند که با توجه به شکل و طراحی آن یک نردبان طبیعی تلقی شده و عبور از روی درب پارکینگ را بسیار ساده  کرده است ) در این مطلب تمرکز ما بر این موضوع است که شما را با انواع درب پارکینگ از لحاظ مدل و متریال سازنده و نوع ساخت این محصول آشنا سازیم.

مجمو عه ثامن حفاظ دومین گروه تولید کننده در زمینه تولید انواع درب پارکنگ است این مجموعه بیشتر تمرکز خود را بر روی تولید درب های لوکس و شاخص پارکینگ کرده است. تولید انواع درب پارکینگ فرفورزه در این مجموعه بسیار شاخص است. بدین ترتیب که درب های فرفورژه و درب طرح فرفورژه در کارخانه بیشترین تولید را به خود اختصاص داده است.  درب فرفورژه با رنگ پتینه جایگاه خاصی را توانسته به خود اختصاص دهد. تولیدات  این مجموعه در کشور های عراق، افغانستان ، اتریش و کانادا عرضه شده و بااستقبال بسیار مناسبی نیز مواجه شده است.

مجموعه حفاظ سازه از تولید کنندگان درب و حفاظ به شمار میرود این مجموعه با توجه به نیروی کار با تجربه و مدیریت جوان توانسته تا به امرز بیش از ده مدل درب پارکینگ ویلایی و لوکس را روانه بازار کند. درب پارکینگ ساختمان لوکس و درب پارکینگ ویلایی در این مجموعه از جایگاه خاصی برخورار است.

قصر فلزی بزرگترین مجموعه تولید درب سفارشی در ایران است:

انواع درب پارکینگ با توجه به نمای ساختمان و نوع معماری

  • درب پارکینگ لوکس
  • درب پارکینگ مدرن
  • درب پارکینگ کلاسیک
  • درب پارکینگ سفارشی

رنگ درب پارکینگ :

از مهم ترین عوامل که در انتخاب درب پارکینگ تاثیر گذار است، رنگ درب پارکینگ است. رنگ آمیزی درب پارکینگ با توجه به طرح و مدل درب انجام میگیرد. نمونه درب پارکینگ را میتوانید در تصاویر درب ها مشاهده کنید.

درب پارکینگ لیزری

در بین انواع درب، درب لیزری یکی از بهترین درب های موجود در بازار است. از درب CNC یا درب لیزری به عنوان درب پارکینگ، درب نفر رو و درب لابی استفاده می شود. درب لیزری را می توان نسل جدید درب ساختمان نامید. تمام سبک های مختلف را با دستگاه لیزر یا CNC تولید کرد. مهمترین مزیت درب لیزری قیمت مناسب به همراه زیبایی این نوع از درب ها است.

 

درب پارکینگ چوب و فلز

در برخی موارد برای تناسب نمای ساختمان با درب ورودی یا درب پارکینگ لازم است از چوب برای طراحی درب استفاده شود. اخیرا طرح هایی با عنوان طرح های ترکیبی از چوب و فلز ارائه شده است که نسبت به طرح های کاملا چوبی از مزایای همچون امنیت و دوام بیشتر، زیبایی، قابلیت تعمیر و رنگ پذیری بیشتر برخوردار است. درب فرفورژه از برترین درب های غیر چوبی به شمار میرود.

 

درب پارکینگ چوبی

درب پارکینگ چوبی با توجه به کمبود مواد اولیه مرغوب فقط در شرایط خاص که کارفرما برای استفاده از طرح کلاسیک می‌خواهد استفاده کند کاربرد دارد. امروزه با افزایش قیمت چوب مورد استفاده در ساخت درب های چوبی یا همان ترمووود با استفاده از پروفیل های برش خورده در ابعاد چوب و نیز رنگ آمیزی های خاص درب های فلزی طرح چوب مورد بهره برداری قرار گرفته است ک از کیفیت و دوام بالایی برخوردار است.

انواع درب پارکینگ ریلی

چنانچه فضای داخلی ساختمان شما زیاد نیست و یا این که درب پارکینگ ساختمان شما از نظر معماری به گونه ای طراحی شده است که درب بر روی سراشیبی قرار میگیرد، درب پارکینگ ریلی گزینه مناسبی برای ساختمان شما محسوب میشود. درب های اتوماتیک ریلی معمولا به عنوان در ورودی کارخانه ها، انبارها و پارکینگ های خاص استفاده میشود. کم صدا بودن، زیبایی و استفاده حداکثری و بهینه از فضای پارکینگ از مزایای استفاده از درب پارکینگ ریلی محسوب میشود. باید در نظر داشته باشید که در صورتی میتوانید از درب ریلی استفاده کنید که فضایی معادل با طول درب در کنار داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.